קול קורא – פורים 2020

הכל קורה בפורים! קול קורא לאמני אינסטליישן, פרפורמנס – "ParadoX" טכנודרום במגדל דוד 10.3.20
מה אנחנו רוצים מכם?
ללילה אחד, ניצור מגרש משחקים ענק. יש לך פיס בראש? מיצג לדים ומראות? ציירת שרוצה ליצור בלייב תוך כדי האירוע? נאמבר מופע מטורף שתמיד רצית לפרוץ איתו? אספן וינטאג' ורוצה לעצב חלל באירוע? פופ-אפ מבריק? אישיות נוספת? אתה עורך טקס תה יפני מסורתי? בנית מכונה שעושה רעשים ואורות כשעוברים על ידה? את מפצחת אבטיחים עם הברכיים? גאון פיסול בקלקר וקרטונים? תלתיסטית עם פטיש להקרנה על קשתות? בנית ריקשה שיצאה מסרט מד"ב? אמן אשליות ותעתועי ראיה? את בעצם דג ויש לך אקווריום? מפסלים בשעווה? קרקסן מקצוען? פעלולן עם ביטוח מקצועי טוב? אה, יש לך בובה ואתה מדבר מהבטן? חישוק? מסכות לד? מניפות? רקדן אש? אמני איפור?
הבו לנו את כל היופי הזה. תנו את המתנה שהיא אתם לעולם. בוא\י לשחק איתנו. בואו ליצור איתנו את האירוע. Playfulness זה שם המשחק.האירוע:
עוד לא הפנמנו את מה שקרה שנה שעברה ב "עַד-דְּלֹא-נוֹדָע" ואנחנו כבר יוצאים בשת"פ מיוחד – טכנודרום ומוזיאון מגדל דוד:
PARADOX
מיוונית: "PARA" – מעבר ל… "DOXA" – אמונה, אמת.
אנו יוצאים למסע מעבר לאמת שאנחנו מכירים. להתמסר לאפשרות שיש סתירה בידיעה שלנו. ליצור מרחב משוגע ומעורר השראה, שאין בו היגיון. אמנים ויוצרות, מייקריות ופרפורמרים מוזמנים לשבץ ברחבי מצודת מגדל דוד פנינות תוכן חווייתי ומערב, שיוצר מפגש והשתתפות דרך מיצג, פרפרומנס, מכונות, הקרנה, אוכל, תנועה תאורה ועוד בצורה שתערער את הנחות היסוד של הצופה. שיר הלל לאמנות האוונגרד, פרינג' והביזאר.
מהי האמת ומהי ההזיה?
קו מקווקו2
הערות חשובות למגישים:
1. על מנת ליצור חוויה דינאמית, חיה ומעוררת, אנו מעודדים פרויקטים אינטרקטיבים, ויזואלים, מכאניים ופיסיים המעודדים ומאפשרים התנסות חוויתית. קחו בחשבון את הנראות הלילית והתאורה של האמנות שלכם. עבודות עם שילוב סאונד יתקבלו בברכה (נתחשב בזה במיקום יותר רחוק ממוקדי רחבות הסאונד)
2. על המיצגים להיות בטיחותיים ולעמוד ביום האירוע בבדיקת בטיחות (במידת הצורך תקבלו מאיתנו ליווי של יועץ בטיחות\מהנדס ובודק חשמל) ובתהליך האוצרות זה ילקח כתנאי סף.
3. השתדלו לקחת בחשבון שמחובת היוצרים להביא כל דבר שתצטרכו לטובת העבודה. אנחנו כמובן נספק כניסה, חשמל ותקציב לפי היכולת וכמות ההגשות וננסה לעזור בכל דרך אחרת שנוכל, הן בליווי אמנותי והן בלוגיסטי.
4. מעצם ההגשה אין התחייבות לקבל כל עבודה. הודעה תועבר לכלל המגישים. בהמשך התהליך ניפגש בלוקיישן להמשך שיח ומיקום.
5. דדליין לקבלת הצעות – 6 בפברואר 2020
לשאלות נוספות – technodrome.love@gmail.com
אנא עיינו בתקנון >> 
קו מקווקו2
הפרסום הרשמי יצא עוד רגע. אמני מוסיקה מהבולטים בארץ ומחו"ל כבר מחממים את הויניל. יש למה לצפות.
נתראה בתוך הפרדוקס.

סגור לתגובות.