חוויה לילית בעיר העתיקה

חוויה לילית בעיר העתיקה בירושלים, שלוש אטרקציות בכרטיס אחד.

החיזיון הלילי במגדל דוד, ביקור בחוויית המציאות המדומה במנהרות הכותל – מבט אל העבר, וסיור מודרך במנהרות הכותל.

פורים עבה2

בערב אחד תוכלו לחוות את ירושלים של לילה באופן מיוחד וחווייתי, עם שלוש אטרקציות מבוקשות בעיר העתיקה, במחיר מיוחד, המשלבות מחזות ירושלמיים באומנות ומוזיקה בחיזיון הלילי במוזיאון מגדל דוד, במראות בית המקדש שיקומו לתחייה ויחזירו אתכם אחורה בזמן, וחתימת הערב במסע ליילי במנהרות הכותל בין סמטאות ירושלים העתיקה שנשמרה ונתגלתה מתחת לפני השטח ובתי העיר העתיקה של היום.

יש להזמין כרטיסים מראש.

תאריכים:

26 במרץ | 2 באפריל

תחילת הערב בחיזיון הלילי בשעה 20:30

כרטיסים: 88 ₪

Artboard 19 כרטיסים

 

לאחר החיזיון הלילי, הליכה עצמית אל מנהרות הכותל, תוכלו להיעזר במפה זו:

להזמנת קבוצות יש ליצור קשר עם מרכז ההזמנות בטלפון 2884*

קו מקווקו2

החיזיון הלילי במוזיאון מגדל דוד

החיזיון הלילי המרהיב במגדל דוד הוא חוויה רב חושית המשלבת עבר, הווה ועתיד באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם.

בכל ערב עם השקיעה, מאחורי שערי המצודה המפוארים, מצודת העיר ההיסטורית מתעוררת לחיים. החיזיון הלילי מציג את סיפורה האגדי של ירושלים בחגיגה של מוזיקה מקורית, תמונות ודמויות ענק עוצרות נשימה. במהלך המופע תפגשו את התרבויות, הדתות, המלכים והמלכות, הצבאות, האימפריות והמיתוסים של ירושלים העתיקה שיתעוררו לתחייה לכבוד ביקורכם.

אתם מוזמנים למפגש מרגש בין ישן וחדש באווירה הקסומה של ירושלים העתיקה: בין השרידים הארכיאולוגיים שבחצר המצודה מסתתרת מערכת הקרנת הלייזר החדשנית והמשוכללת בעולם המאירה את אבני המצודה העתיקות באמצעות 35,000,000 פיקסלים.

מתקיים תחת כיפת השמים – הצטיידו בלבוש חם

מנהרות הכותל

הכותל המערבי, הקיר המערבי התומך את רחבת הר הבית, הינו אחד השרידים המפוארים והמשמעותיים שנותרו בירושלים מימי המקדש השני שחרב לפני כאלפיים שנה.
הכותל בשלימותו משתרע על פני קרוב לחצי קילומטר, אך כיום חשופים לעין כל, ברחבת התפילה, רק כ- 70 מטרים. הסיור במנהרות הכותל מאפשר למבקרים להגיע אל חלקיו הנסתרים של הכותל ולגעת באבניו המקוריות והמיוחדות המספרות את סיפורו של העם היהודי. במנהרות הכותל פוסעים המבקרים בחללים תת-קרקעיים עתיקים ומרתקים שבהם נתגלו קשתות אבן גדולות, בורות מים, תעלת מים עתיקה המסתיימת בברכֵת העפרוני ועוד.
הסיור מלווה בדגמים וירטואליים חדישים ונחשב לאטרקציה בינלאומית. זהו אחד מאתרי החובה של העיר ירושלים.

 מבט אל העבר

לראשונה בישראל, ניתן לסייר בבית המקדש השני בטכנולוגיה מתקדמת של מציאות מדומה (virtual reality).
הסיור ב 360 מעלות מאפשר למבקרים להתרשם מיופיו של המקדש שנחרב לפני כאלפים שנה.
במהלך הביקור חובש כל מבקר משקפת מיוחדת שמחזירה אותו אלפי שנים לאחור ומציבה אותו במרכז החשוב ביותר של העם היהודי: בית המקדש.
באמצעות המושבים שהותקנו באתר ניתן לקבל תחושה כמעט מוחשית של בית המקדש בתפארתו. אנו ממליצים לשלב את הביקור כחלק מהגעה לכותל המערבי ולאתרי התיירות בסביבתו – משך הביקור הקצר אידיאלי לצורך כך.
ניתן לצפות בשפות השונות : עברית, אנגלית, צרפתית, ספרדית, פורטוגזית, גרמנית, אידיש, רוסית וסינית.
* סיור זה מתאים לכל המשפחה מגיל 5 בלבד.

 

V4 (0-00-00-00)