ריקי רחמן

מופעי הלילה VIP

מופעי הלילה - VIP

חוגגים אירוע מיוחד? מארחים אורח חשוב? מחפשים להפתיע בדרך מקורית? אתם מוזמנים לשדרג את הצפייה במופעי הלילה בחוויית ה-VIP החדשה במגדל דוד וליהנות משלל פינוקים - ליווי צמוד לכם ולאורחים שלכם מרגע הכניסה, כניסה לחצר המצודה ללא עמידה בתור, כיסאות שמורים במיקום הטוב ביותר על מרפסת גבוהה עם נקודת צפיה מושלמת, שמיכה ממותגת למזכרת וכוס יין.

כל ערב עם השקיעה, מאחורי שערי המצודה המפוארים, מצודת העיר ההיסטורית מתעוררת לחיים: החומות העתיקות משמשות תפאורה למופע לילה שכולו חגיגה של צבעים וצלילים. בין השרידים הארכיאולוגיים נוצר מפגש חד פעמי עם התרבויות, הדתות, המלכים והמלכות, הצבאות, האימפריות והמיתוסים של ירושלים העתיקה – כזה דבר עוד לא ראיתם!

מופע החיזיון הלילי - סיפוריה ופניה הרבים של ירושלים נשזרים בתוך מיצג מולטי־מדיה עוצמתי ורב-חושי. המופע האור־קולי מוביל את הצופים אחורה בזמן למחוזות היסטוריים ולאירועים משמעותיים, שעיצבו את פניה של העיר.

מופע המלך דוד - סיפור חייו של הנער דוד, שהפך למלך ולמנהיג רב השפעה לדורי־דורות, מתעורר לחיים ומוקרן על חומת מצודת דוד ובינות שרידי התקופות השונות.  במעין סגירת מעגל מוקרן סיפורו על אבני ירושלים, העיר שהקים ובנה בעצמו לפני אלפי שנים. 

מחיר כרטיס: 185 ₪ לאדם | כולל שמיכה ממותגת וכוס יין

 

מחירים מיוחדים לקבוצות ולמארגני תיירות. להזמנות groupsales@tod.org.il

*קרדיט צילום: ריקי רחמן

לכרטיסים רגילים למופעי הלילה >>

שדרגו את הביקור בירושלים