מעבר לתוכן מרכזי

פוטו ירושלים

סדנת צילום בשלושה מפגשים; במגדל דוד, עין כרם והעיר העתיקה

כמה פרטים חשובים

 • זמן שעון clock

  תאריך ושעה

  מפגש ראשון: סדנת צילום זריחה במגדל דוד
  שישי 23/8, 20/9 | 8:15-5:45

  מפגש שני: סדנת צילום אורבני ובטבע בעין כרם הקסומה
  שישי 30/8 | 11:30-9:00
  שבת 7/9 | 19:00-16:30

  מפגש שלישי: סדנת צילום בשחור-לבן בעיר העתיקה
  שישי 27/9 | 11:30-9:00
  חמישי 12/9, בשעה 19:00-16:30

  משך הסיורים: כשעתיים וחצי

 • מחיר

  מחיר

  מחיר כל הסדנה (3 מפגשים):
  490 ₪ למשתתף/ת

  מחיר כל מפגש בנפרד:
  180 ₪ למשתתף/ת

  לרישום לשלושה מפגשים בחרו בתאריך 30.8 בסרגל הרכישה.
  ניתן גם להרשם למפגש בודד או לשני מפגשים. לרישום לשני מפגשים יש לבצע שתי הזמנות נפרדות בעמודי המפגשים (גללו מטה ותמצאו אותם)

 • מדריך

  מדריך

  בהדרכת הצלם ומורה הדרך:
  יניב אלון

סדנת צילום למבוגרים בשלושה סיורים-מפגשים: במגדל דוד, עין כרם והעיר העתיקה. ניתן להזמין כחבילה (בחרו בתאריך 30.8), או כל מפגש בנפרד. להזמנת שני מפגשים – הזמינו בשתי הזמנות נפרדות בעמודי המפגשים.

פירוט המפגשים:

פוטו ירושלים
סדנת צילום זריחה במגדל דוד

באיזה עוד מקום בעולם אפשר לעמוד על מגדל מבוצר בן 2,000 שנים ולצלם צילומי זריחה ופנורמה של עיר שכל העולם נושא אליה את עיניו?

בסדנת צילום זריחה נכיר שיטות למדידת אור, נצלם באור הרך של הבוקר ונטפס לצלם במגדל התצפית בצריח מגדל דוד, שסגור בדרך-כלל לקהל. נערוך מספר תרגילים בראייה צילומית ברחבת המצודה, ולקינוח נצא לצלם ברחבת שער יפו. במהלך הסדנה נתייחס גם להיסטוריה המקומית של האתרים שבהם נצלם.

את הסדנה יעביר יניב אלון, צלם ומורה דרך. הסדנה מתאימה לחובבי צילום וגם לאנשים ללא רקע בתחום. ניתן להגיע עם מצלמה או עם טלפון נייד.

נקודת מפגש: מגדל דוד מוזיאון ירושלים (הכניסה החדשה בקצה ממילא) | נקודת סיום: מגדל דוד מוזיאון ירושלים

פוטו ירושלים
סדנת צילום אורבני ובטבע בעין כרם הקסומה

סדנת צילום בסמטאות עין כרם הקסומה. נשוטט ונצלם ברחובות הקטנים, בין סמטאות של כפר עתיק יומין וגם בטבע, בוואדי הסמוך למעיין הכפר. נתרגל צילום אורבני בצבע, נכיר את צילום המאקרו המשמש צלמי טבע, ונתנסה גם בצילומי אווירה. במהלך הסיור נשמע כמה סיפורים היסטוריים על דמויות מרתקות שחיו בכפר.

הערה: אם כנסיית 'יוחנן בהרים' פתוחה ניכנס אל החצר שלה, ומי שמעוניין יוכל להיכנס לכמה דקות אל הכנסייה. אנא הגיעו בלבוש צנוע.

את הסדנה יעביר יניב אלון, צלם ומורה דרך. הסדנה מתאימה לחובבי צילום וגם לאנשים ללא רקע בתחום. ניתן להגיע עם מצלמה או עם טלפון נייד.

נקודת מפגש: חניון ציבורי עין כרם, ליד המסעדות | נקודת סיום: חניון ציבורי עין כרם, ליד המסעדות

פוטו ירושלים
סדנת צילום בשחור-לבן בעיר העתיקה

השפה הקלאסית בצילום שמורה למדיום הייחודי של צילום בשחור-לבן. נתנסה בשני תחומים עיקריים: צילום גיאוגרפי וצילום דיוקנאות. סמטאות צרות, גגות, קשתות ואנשים מכל העדות הם נושא סדנה זו. נלמד איך לספר סיפור בצילום, נתנסה בצילום בזוויות לא שגרתיות ונלמד איך מצלמים דיוקן מקצועי. כל זאת תוך סיור ברובע הארמני, ברובע היהודי וברחוב הראשי של השוק. במהלך הסיור נכיר כמה מקומות היסטוריים מעניינים ואף נראה תמונות בשחור לבן מימים עברו.

את הסדנה יעביר יניב אלון, צלם ומורה דרך. הסדנה מתאימה לחובבי צילום וגם לאנשים ללא רקע בתחום. ניתן להגיע עם מצלמה או עם טלפון נייד.

נקודת מפגש: מגדל דוד מוזיאון ירושלים (הכניסה החדשה בקצה ממילא) | נקודת סיום: שער יפו

קרדיט צילום: דנה חפצדי

ניתן לבטל כרטיסים שנרכשו באתר בתוך 14 ימים מביצוע העסקה ובתנאי שהביטול לא ייעשה פחות מ-7 ימי עסקים ממועד הפעילות. ביטול כרטיסים יתקבל בכתב בלבד במייל [email protected] | הפעילות מותנית במינימום נרשמים. מגדל דוד שומר לעצמו את הזכות לבטל את הפעילות מכל סיבה שהיא בהתראה של לכל הפחות יומיים מראש, תוך הצעת מועד ו/או מוצר חלופי

צרו קשר

*השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה.

תודה לך!

ההודעה שלך נשלחה, ניצור איתך קשר בהקדם האפשרי.

שדרגו את הביקור בירושלים