פתוח כאן בונים

פתוח! כאן בונים
 

* האירוע הסתיים, רוצים שנעדכן אתכם כשיש אירועים חדשים? לחצו כאן > *
סיור מאחורי הקלעים של תהליך ההתחדשות, השימור וההנגשה של מוזיאון מגדל דוד

הצצה אל מאחורי הקלעים של פרויקט ההתחדשות של מוזיאון מגדל דוד השוכן במצודת ירושלים הקדומה, סמוך לשער יפו. סיור באתר ושיחה על דילמות השימור העולות בעבודה במבנה היסטורי בעל חשיבות כה רבה, אל מול צורכי ההתחדשות והנגישות של המוזיאון הפועל בתוכו. כיצד מתאימים חללים עתיקים לתצוגה מודרנית עתירת טכנולוגיה? מה נדרש על מנת להנגיש מבנה היסטורי ומבוצר בן אלפי שנים? ואילו תגליות נמצאו במהלך החפירות הארכיאולוגיות החדשות במצודה? – כל זאת ועוד, בסיור חדש במהדורה מוגבלת!

***ההשתתפות בסיור בנעליים סגורות ונוחות בלבד***

סיורים באנגלית ובעברית 

___

*בימים אלה מוזיאון מגדל דוד נמצא בעיצומו של תהליך היסטורי ומרגש של התחדשות המוזיאון, שימור המצודה והנגשה לבעלי מוגבלויות. תצוגת הקבע של המוזיאון סגורה אך גם בזמן זה מגדל דוד פתוח למבקרים עם מגוון מסלולי סיור, תוכן איכותי, משחקים, אירועי תרבות וכמובן מופעי הלילה המתקיימים באוויר הפתוח ומוקרנים במהלך כל השנה. המוזיאון פתוח 6 ימים בשבוע בשעות 10:00-16:00 (סגור בימי ראשון עם אפשרות לפתיחה מיוחדת בתיאום מראש) התצוגה החדשה תפתח במהלך שנת 2022. 

פרויקט ההתחדשות מתאפשר הודות לתמיכתה המרכזית של דיים ויויאן דאפילד וקרן קלור לישראל, בתמיכתם הנדיבה של קרן פטריק ולינה דרהי ובשותפות עיריית ירושלים, משרד ירושלים ומורשת ומשרד התיירות. 

כמה פרטים חשובים
Calendar
תאריכים
סיורים בעברית: יום שישי 1.4, יום ראשון 17.4, יום שישי 22.4
סיורים באנגלית: יום שישי 4.3, יום חמישי 21.4
 icon-clock.png
שעה
10:00
משך הסיור כשעה וחצי
 price-icon.png
מחיר
65 ₪ למבוגר, 55 ₪ לסטודנט/אזרח ותיק

שדרגו את הביקור בירושלים