יום העצמאות 2019

נפש הומיה - לילה של תפילה וגעגוע לגאולת האנושות

* האירוע הסתיים, רוצים שנעדכן אתכם כשיש אירועים חדשים? לחצו כאן> *

---

ערב יום העצמאות | יום רביעי, 8 במאי 2019 |  19:30

"קראתי פעם לציונות אידיאל אין סופי, ואני מאמין באמת כי גם לאחר השגת ארצנו, ארץ ישראל לא תחדל מלהיות אידיאל. כי בציונות כפי שאני מבין אותה, כלולה לא רק השאיפה לכברת ארץ מובטחת כחוק בשביל עמנו האומלל, אלא גם השאיפה לשלמות מוסרית ורוחנית." (בנימין זאב הרצל)

19:45 בלבב פנימה - תפילה לשלום העולם והאדם

19:45 להיות עם חופשי - מעגל תפילה ושירה מקודשת עם להקת אורות
נתפלל יחד לשלום, הקשבה ואמת בתוכנו ובארצנו ובעולם כולו. ביום חגנו נתפלל ונזכור את אלו שעדיין אינם חופשיים. נדליק נרות, נשיר ונתפלל עבורם.

21:45 הופעה מרכזית - Tiny Fingers ושי בן צור - רוקנרול של התעלות וכוונה
טייני פינגרז, מההרכבים הבולטים באלטרנטיב המקומי במופע משותף עם שי בן צור שהוציא לאחרונה אלבום עטור שבחים עם ג׳וני גרינווד (רדיוהד), איתו הופיע ברחבי העולם בשנים האחרונות. החיבור הלא צפוי בין טייני פינגרז ושי בן צור הוא מסע מוזיקלי מרתק ורב שכבתי היוצר עולם חדש ומסעיר. במופע המשותף הם משלבים קטעים שונים בעיבודים חדשים ואף יבצעו מספר קטעים חדשים.

23:00 עוד לא אבדה תקוותנו DVEKUT

23:00 - 1:00 Baba guzamba
הרזידנט של כביש אחד
אריאל הוא חצי מצמד הדיג'ייז \ מפיקים בבא גוזמבא דרבוקות, היפהופ, בייסלנים מטמטמים, משהו בין טיול בג׳ונגלים של האמזונס לשוטטות לילית בשוק של איסטנבול עם עצירת ביניים בברונקס.
מסביב לעולם עם מכונת תופים.

01:00-03:00 Laroz camel rider
אלקטרו עראב מזרח תיכוני מסונתז, בלאדי ונותן בראש
חיים לרוז מגדולי המפיקים ואחד מחלוצי המוזיקה האלקטרונית בארץ. לרוז קאמל ריידר הוא פרוייקט דיפ/טק האוס, בגוון של של המידל איסט. לרוז שחרר מספר לא מבוטל של קטעים במיטב הלייבלים וקטף מקומות ראשונים במצעדים. הקטעים שלו חורכים כל רחבה אפשרית פחות יותר ומנוגנים בסטים של הדיג׳ייז בטופ העולמי (סולומון, איים, דיקסון, טייסטו , אסיד פאולי ועוד ועוד ועוד) ובצדק, אווירת חפלה בדואית שמתפתחת לרייב מדברי.

03:00-05:00 Kadosh
אם היינו צריכים לבחור מישהו לתת לו להדליק משואה עבור פריצת השנה אין ספק שזה היה קדוש.
בשלוש השנים האחרונות קדוש שובר כל שיא אפשרי ושמו כבר מזמן יצא מעבר לגבולות תל אביב,
תקלוטים על בסיס קבוע בברלין, רומא, ליסבון, המבורג ועוד, חלק במות עם גדולי הדיג׳ייז (דדמאוס, רד אקסס, דיקסון, איים, פבלו פיירו, ג׳ון דיגוויד, ריצ׳י הווטין) ריליסים והחתמות בלייבלים הכי נחשבים בעולם הטכנו (אינרוויז׳נז, AEON, ווטרגייט) פתיחת לייבל משלו וסטים אגדיים קנו לו את התואר של אחד השמות הכי חמים של 2019.

---

שיתוף פעולה בין מוזיאון מגדל דוד וחבורת "כביש אחד"