יום ירושלים 2020

בשנים "רגילות" החודשים מאי ויוני מתאפיינים באווירה חגיגית ותוססת במגדל דוד, המוזיאון מלא מפה לפה מהבוקר ועד הלילה בקבוצות של מערכת החינוך, בפעילויות הקשורות ביום ירושלים, בטקסי סיום של בתי ספר, במופעי הלילה המוקרנים מדי ערב לאלפי מבקרים מהארץ ומהעולם ופעילויות מגוונות נוספות. עבור אנשים רבים, המוזיאון מהווה את שער הכניסה לעיר, המקום בו מתחילים את הביקור בירושלים ובו אפשר להעמיק בסיפורה של עיר הנצח.

מגדל דוד הוא הסמל של ירושלים, סמל העוצמה, ההמשכיות והתקווה. יום ירושלים הוא יום חג משמעותי במוזיאון מגדל דוד בו פוקדים את המוזיאון אלפי מבקרים. גם השנה המוזיאון לא יוותר על יום חגה של העיר ויחגוג את יום ירושלים – בהתאם להגבלות  משרד הבריאות.

ביום חמישי 21.5 מוזיאון מגדל דוד יהיה פתוח למבקרים ליום אחד (לראשונה מאז 15.3). הכניסה תהיה בחינם בין השעות 11:00-19:00. חדרי התצוגה יהיו סגורים והמבקרים מוזמנים לבקר בשטחי המצודה, בגן הארכיאולוגי ובתצפית הגבוהה ביותר בעיר העתיקה הממוקמת על מגדל פצאל שבמצודה ומשקיפה על ירושלים ב-360 מעלות. למוזיאון יש תו סגול של משרד הבריאות ואנחנו מחויבים לכל הנחיות החיטוי והניקיון.

בנוסף, ביום ירושלים הקרוב משפחה אחת תזכה לחוויה חד פעמית בחינם עם Glamping Israel במגדל דוד. אנחנו מציעים למשפחה אחת לזכות בחופשה ייחודית ומפנקת על בסיס הכל כלול, במצודת העיר ההיסטורית בהתאם להוראות משרד הבריאות. איך משתתפים?  ספרו לנו על החוויה האישית הכי מרגשת שלכם מהעיר הקסומה שלנו ותוכלו לזכות בחוויה חד פעמית, תפורה אישית רק בשבילכם. המשפחה עם הסיפור המרגש ביותר תזכה בחופשה משפחתית על בסיס "הכול כלול" במגדל דוד בתאריך 20-21.5.2020.

לצד פתיחת המוזיאון ביום חמישי ותחרות הסיפורים בסיומה משפחה אחת תזכה בחופשה בלתי נשכחת, המוזיאון מציע שלל תכנים למבקרים המעוניינים לגלות את ירושלים מהבית. באתר האינטרנט שלנו תמצאו סרטונים, מערכי הדרכה וכתבות בנושא ירושלים.