חוגגים את יום ירושלים במוזיאון מגדל דוד

יום ירושלים – 70 שנות עצמאות

חגיגה במגדל דוד במעמד ראש העיר

יום ראשון, 13 במאי I בין השעות 12:00 – 18:00 I הכניסה חינם I אין צורך בהרשמה מראש

הצטרפו לחגיגות יום ירושלים במצודה ובואו לפגוש את הדמויות, האירועים והסיפורים הבלתי נשכחים מירושלים של פעם ומירושלים של היום: נחגוג את יום חגה של ירושלים לצלילי תזמורת ירושלים מזרח ומערב יחד עם אורח מיוחד: קובי אפללו.

הכניסה חינם!

חוויה תיאטרלית - מוסיקלית במצודה

יום ירושלים

ברחבי המצודה נפגוש את דוד המלך במפגש עם חוזה המדינה הרצל, שם נברר אחת ולתמיד מי המציא את הסמל 'מגן דוד', את סולימן המפואר שיקיים מפגש בלתי נשכח עם הורדוס וטדי קולק כדי לקבוע מי היה הבנאי הגדול מכולם?

את הנציב הבריטי הראשון הרברט סמואל שיארח בסלונו מסיבת תה בריטית במיוחד, נחווה את רגע ההצבעה באו"ם בכ"ט בנובמבר בשירים ובמחולות, נשתתף בתכנית בישול במטבחון של גולדה מאיר, נצחק מסטאנד אפ ירושלמי כחול לבן, ונקנח בשירה בציבור ממבחר הזמר העברי לאורך השנים.

מי עוד יגיע? פלמחניקים ונגני אקורדיון, סוחרי שוק מחנה יהודה, עדה יונת זוכת פרס נובל לכימיה – לכולם סיפורים מרתקים על ההרפתקאות והחוויות שחוו כאן בירושלים.

  • בנוסף יעמדו לרשות המבקרים הדרכות ברחבי המוזיאון ודוכני אוכל ושתייה

קבלת פנים

Jerusalem Day

ראש העיר ניר ברקת ורעייתו יקיימו את קבלת הפנים המסורתית לתושבים במצודת העיר העתיקה

  • ראש העיר יקבל את פני המבקרים בשעות 15:30-17:30

פעילויות נוספות

מדיה לאב

  • לכבוד האירוע תיפתח לקהל הרחב מעבדת החדשנות של מוזיאון מגדל דוד, בה יוכלו המבקרים להתרשם –מהפיתוחים האחרונים של המעבדה ובמיוחד משיתוף הפעולה עם החברה האוסטרלית Lithodomos VR המתמחה בפיתוח טכנולוגיות מתקדמות לאתרים ארכאולוגים
  • בין התחנות תוכלו למצוא דוכן "שייכות" מיוחד בשיתוף עם "צוות נפשות" במסגרת שבוע הסובלנות הירושלמי. לאירוע בפייסבוק >>

כולם מוזמנים!