מארס – חווית מציאות רבודה חדשה במצודה

רוצים להשתתף בקרב רומאי או לצלם סלפי עם דוד המלך?

מוזיאון מגדל דוד מתעורר לחיים ומזמין אתכם למסע עוצר נשימה בסיפורים המרתקים של ירושלים ומגדל דוד, החל מסיפורי התנ"ך, דרך תקופת הרומאים ועד ימינו – רגעי מפתח היסטוריים, דמויות מן העבר וקרבות ידועים המתעוררים לחיים בחצר המוזיאון –  והכל ממש סביבכם!

(Mixed & Augmented reality), MARS, טכנולוגיות מציאות רבודה ומציאות מעורבת חדשניות, המאפשרת לשחק, לקבל הדרכה ואפילו לעשות סלפי יחד עם דמויות היסטוריות ידועות. הטכנולוגיה הייחודית של MARS מתאימה את החוויה החדשנית לכל משתמש בזמן אמת, ומאפשרת למשפחות, מבוגרים וילדים, חוויה היסטורית וטכנולוגית של פעם בחיים!

הטאבלטים עם המשחק זמינים להשכרה בקופות המוזיאון.
עלות ההשכרה היא 20 ₪
משך המשחק כרבע שעה, ניתן לחזור על כל תחנה מס' פעמים (במידה ויש יותר ממשתתף אחד).

* השכרת המשחק כנגד פיקדון בקופות (רישיון/ת.ז/דרכון), בסיום יש להחזיר את הציוד לקופות ולקבל את הפיקדון חזרה.
**המשחק זמין בשפות עברית ואנגלית.
***ילדים מתחת למגיל 6, בליווי מבוגר בלבד.

קו מקווקו2פרוייקט מיוחד של חברת MARS בשיתוף פעולה עם מעבדת החדשנות המוזיאלית של מגדל דוד, מהמתקדמות בעולם – Innovation Lab TOD. יחד יצרו חיבור מרתק בין חדשנות, מציאות מדומה וטכנולוגיה, לבין מסורת, היסטוריה וארכיאולוגיה. מעבדת החדשנות של מגדל דוד, הפועלת בתמיכת הרשות לפיתוח ירושלים, מפגישה בין אנשי סטארט-אפ, יזמים וחברות היי טק, במטרה לפתח אמצעי הדמיה והמחשה חדשים שישמשו בתערוכות המוצגות במקום. הכלים המפותחים במעבדה מאפשרים להציג את סיפורה של ירושלים באמצעים אינטראקטיביים המתקדמים בעולם, ולשדרג את חוויית המבקרים במוזיאון. זוהי מעבדת החדשנות המוזיאלית מהיחידות בעולם, המספקת פתרונות טכנולוגיים ודיגיטליים מעולמות המציאות המדומה (Virtual Reality) והמציאות הרבודה (Augmented reality) לצורך שדרוג והעשרת חוויית המשתמש והמבקר במוזיאון.קו מקווקו2

New MARS logo 4b-03 (1)