פטישים במגדל דוד, ערב יום העצמאות

פטישים בלילה

המכירה המוקדמת הסתיימה, ניתן לרכוש כרטיסים בקופות המוזיאון.

המסורת הירושלמית של מוזיאון מגדל דוד והישיבה החילונית בירושלים חוזרת בפעם החמישית! השנה בתמיכת עיריית ירושלים בסימן 'פטישים בלילה – הדור הבא: מגמות ותנועות בתרבות הישראלית'.

יום שני, 1. במאי I פתיחת דלתות בשעה: 20:00 I מכירה מוקדמת: 60 ש"ח 

בערב יום העצמאות ה-69 של מדינת ישראל נפסע בשבילים חדשים ונציע מבט מעמיק, אופטימי ומרענן על כיוונים חדשים בהן התרבות הישראלית הצעירה פוסעת. נארח מגוון קולות טריים ובועטים שיספרו לנו מה צפוי לנו בעתיד, לאן הם רואים ורואות אותנו הולכים ולאן הם רוצים להוביל אותנו?

האולם הצלבני - שיחות על העתיד לבוא

ברחבי המצודה היפה בעולם נקיים שיחות עם משפיעים ומשפיעות ממגוון תחומים (טכנולוגיה, יזמות וסטארט-אפ, חברה, תרבות, ספרות ואוכל) ונשאל אותם/ן מה הן המגמות והתנועות הבולטות כשמסתכלים על העתיד של החברה הישראלית?

יזמות וטכנולוגיה

ד"ר אתי גת  (סמנכ"ל בכיר, מוביליאיי), מייקל אייזנברג  (מייסד-שותף בקרן הון סיכון Aleph, דורון איש שלום (Masschallenge ישראל)

תרבות וחברה

עדי קיסר  (משוררת ומייסדת ערס פואטיקה), עדי אלטשולר  (יזמת חברתית), חיה גלבוע (ראשת מכינת חברותא, מכון שלום הרטמן)

אוכל וקולינריה

אפרת ליכטנשטט  (צלמת אוכל, בעלת הבלוג 'אז מה את עושה כל היום?' וכותבת את מדור האוכל ב'מקור ראשון'), אורי מלמד (רב, סטנדאפיסט, מבקר ומסעדות ובעל מסעדת 'ממפיס'), עדי ארבל, (בעל הבלוג 'מאכלי י-ם' והמלצה ירושלמית יומית).

הבמה המרכזית

סלאם ג'אם: חגיגה של מילים, צלילים ומקצבים מבית פואטרי סלאם ישראל. הכשרונות הגדולים והקולות החדשים: פדרו גראס, יעל טל, גלעד בלום ויעל חץ, על המוזיקה: איציק פצצתי.

המופע של ויקטור ג'קסון: מופע היפ הופ אקוסטי – ראפ, שירה וביט בוקס בוקס.
מה בתפריט? שירים ישנים וחדשים של הלהקה, מערכוני ראפ ועיבודים לשירי משוררים. ויקטור ג'קסון הם: איציק פצצתי, פדרו גראס וג'ימבו ג'יי

Yemen Blues

DJ Yoav Saban

האולם הרב-מסכי

מסיבת YouTube עם DJ Shazo

קריוקי שיכורים עם אוזו קגלביץ'

לילה שלם של חגיגה ישראלית, שיחות והרצאות, הופעות ומסיבה ארוכה אל תוך הלילה. הצטרפו אלינו גם השנה, ואם עדיין לא הייתם, אז זו בהחלט השנה להתחיל!

 

להזמנת כרטיסים >

tod-logo        עיריית ירושלים        ROI Community         הישיבה החילונית לוגו