מופעי הלילה

מופעי הלילה במגדל דוד הם חוויה רב חושית המשלבת עבר הווה ועתיד באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם. חומות המצודה משמשות תפאורה למופעי הלילה ולחגיגה של מראות וצלילים.

החל מינואר 2020 אנו מציעים 5% הנחה ממחיר כרטיס מלא בלבד (מבוגר/ילד), ברכישת כרטיסים באתר האינטרנט.
ההנחה כבר מגולמת במחירי הכרטיסים אונליין.

מופע המלך דוד סוקר את תולדות דוד המלך השזורים בהיסטוריה של ירושלים ומספר את הסיפור באמצעות טכנולוגיה חדשנית. המופע הוא מסע סוחף ומפעים בתוך הדרמה ההיסטורית הגדולה של המלך דוד – בונה ומייסד ירושלים.

Artboard 10

מופע החיזיון הלילי הוא מופע צלילים ומראות עוצמתי וחוויתי מאין כמוהו המספר את סיפורה של ירושלים עם תמונות ודימויים המוקרנים על החומות העתיקות, החורבות הארכיאולוגיות והשבילים המוסתרים של המצודה.

Artboard 10-2

*החיזיון הלילי במוזיאון מגדל דוד מונגש לאנשים עם מוגבלות. מומלץ להתקשר ולעדכן מראש את מוקד ההזמנות אילו התאמות נגישות נדרשות. כמו כן, לאנשים עם מוגבלות בניידות תתאפשר חניה בסמוך למוזיאון. ליצירת קשר עם מוקד ההזמנות *2884.

קו מקווקו2

מופעי הלילה VIP – חווית לילה בלתי נשכחת

חוגגים אירוע מיוחד? מארחים אורח חשוב? מחפשים להפתיע בדרך מקורית?
שדרגו את חוויית הצפייה במופעי הלילה בכרטיסי VIP הכולל כניסה ללא תור למופע ותצפית פנורמית על העיר ממגדל פצאל, כוס יין ונשנושים, מושבים נוחים ושמיכה נעימה שתוכלו לקחת הביתה (בירושלים כמעט תמיד קר בלילה!).

*במקרה של איחור לא תתאפשר עלייה לתצפית.
**במידה ויירד גשם לא תתאפשר עלייה לתצפית בשל חשש להחלקה.
*** התצפית אינה נגישה לאנשים היושבים בכיסאות גלגלים.

Artboard 5

קו מקווקו2החיזיון הלילי ומופע המלך דוד מיועדים לכול – לישראלים ולתיירים, למשפחות, לדוברי כל השפות – ולכל אוהבי ירושלים!קו מקווקו2

מחירים:

מופעי הלילה
החיזיון הלילי / המלך דוד
*כרטיס משולב –
ביקור יום במוזיאון ובמופעי הלילה
החיזיון הלילי / המלך דוד
מופעי הלילה VIP

החיזיון הלילי / המלך דוד

מבוגר 65 ₪ 80 ₪ 165 ₪
אזרח ותיק (תושב ישראל בלבד) 60 ₪ 70 ₪ 165 ₪
סטודנט 60 ₪ 75 ₪ 165 ₪
ילד (3-18) 55 ₪ 70 ₪ 165 ₪
חייל 40 ₪ 55 ₪ 165 ₪
נכה 40 ₪ 55 ₪ 165 ₪

כרטיס משולב VIP לאחד ממופעי הלילה, וכניסה יומית למוזיאון: 180 ₪

*הכרטיס המשולב: מחיר כניסה מוזל לאחד ממופעי הלילה וכניסה נפרדת לביקור יום במוזיאון מגדל דוד. ביקור היום ניתן למימוש במשך שנה מיום רכישת הכרטיס המשולב. הכניסה למופעי הלילה אפשרית בתיאום מועד מראש במרכז ההזמנות או על בסיס מקום פנוי. חדרי המוזיאון אינם פתוחים בשעות אחר הצהריים והערב ולא במהלך מופעי הלילה.


מארגני תיירות: מערכת הזמנת כרטיסים >>

תכננו את הביקור שלכם באחד ממופעי הלילה: