מופעי הלילה

מופעי הלילה במגדל דוד הם חוויה רב חושית המשלבת עבר הווה ועתיד באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם. חומות המצודה משמשות תפאורה למופעי הלילה ולחגיגה של מראות וצלילים.

מופע המלך דוד סוקר את תולדות דוד המלך השזורים בהיסטוריה של ירושלים ומספר את הסיפור באמצעות טכנולוגיה חדשנית. המופע הוא מסע סוחף ומפעים בתוך הדרמה ההיסטורית הגדולה של המלך דוד – בונה ומייסד ירושלים.

Artboard 10

מופע החיזיון הלילי הוא מופע צלילים ומראות עוצמתי וחוויתי מאין כמוהו המספר את סיפורה של ירושלים עם תמונות ודימויים המוקרנים על החומות העתיקות, החורבות הארכיאולוגיות והשבילים המוסתרים של המצודה.

Artboard 10-2

קו מקווקו2

מופעי הלילה VIP – חווית לילה בלתי נשכחת

חוגגים אירוע מיוחד? מארחים אורח חשוב? מחפשים להפתיע בדרך מקורית?
שדרגו את חוויית הצפייה במופעי הלילה בכרטיסי VIP הכולל כניסה ללא תור, כוס יין ונשנושים, מושבים נוחים ושמיכה נעימה שתוכלו לקחת הביתה (בירושלים כמעט תמיד קר בלילה!)

Artboard 5

קו מקווקו2החיזיון הלילי ומופע המלך דוד מיועדים לכול – לישראלים ולתיירים, למשפחות, לדוברי כל השפות – ולכל אוהבי ירושלים!קו מקווקו2

מחירים:

מופעי הלילה
החיזיון הלילי / המלך דוד
*כרטיס משולב –
ביקור יום במוזיאון ובמופעי הלילה
החיזיון הלילי / המלך דוד
מופעי הלילה VIP

החיזיון הלילי / המלך דוד

מבוגר 65 ₪ 80 ₪ 140 ₪
אזרח ותיק (תושב ישראל בלבד) 60 ₪ 65 ₪ 140 ₪
סטודנט 60 ₪ 65 ₪ 140 ₪
ילד
(עד 18)
55 ₪ 65 ₪ 140 ₪
חייל 40 ₪ 50 ₪ 140 ₪
נכה 40 ₪ 50 ₪ 140 ₪

* הכרטיס המשולב: מחיר כניסה מוזל לאחד ממופעי הלילה וכניסה נפרדת לביקור יום במוזיאון מגדל דוד. ביקור היום ניתן למימוש במשך שנה מיום רכישת הכרטיס המשולב. הכניסה למופעי הלילה אפשרית בתיאום מועד מראש במרכז ההזמנות או על בסיס מקום פנוי. המוזיאון אינו פתוח בשעות אחר הצהריים והערב ולא במהלך מופעי הלילה.


מארגני תיירות: מערכת הזמנת כרטיסים >>

תכננו את הביקור שלכם באחד ממופעי הלילה: