מעבר לתוכן מרכזי

חלום ליל קיץ

חווית קיץ לילית לכל המשפחה ואינדי ילד במופע מיוחד

כמה פרטים חשובים

 • זמן שעון clock

  תאריך

  29/8-18/8 | ימים א'-ה' | 21:30-17:30

 • מחיר

  מחיר

  הכניסה לילדים חינם!
  מבוגרים – 69 ש"ח

 • מיקום

  מגדל דוד מוזיאון ירושלים

בשעות הערב הקרירות המצודה העתיקה מתעוררת לחיים… פיות קסומות, שדוני יער שובבים וגחליליות זוהרות צצים בכל פינה. בואו ליהנות מאחר-צהרים משפחתי מלא חוויות!

סיורים מודרכים לכל המשפחה במוזיאון החדש, סדנת כתיבת חלומות, צ'יזבטים ומרשמלו מסביב למדורה, "אינדי לילה" מבית אינדי ילד (רוקנרול לכל המשפחה בגרסה לילית ומיוחדת), הקרנת החיזיון האור קולי על חומות המצודה – הכל בכרטיס אחד!

פירוט הפעילויות:

חלום מתוק: פעילות יצירה מיוחדת, במהלכה ניצור לוכדי חלומות המבטיחים שנת לילה מתוקה, ומוביילים קסומים מאיצטרובלים וחומרים טבעיים.

מסביב למדורה: מוזמנים למדורה שלנו! בה תוכלו ליהנות משיפוד מרשמלו צלוי ומשעת סיפור, ואולי תוכלו לשמוע גם צ'יזבט או שניים.

יוגה לפני השינה: פעילות יוגה מרגיעה לילדים בקבוצות קטנות.

סיורים מודרכים לכל המשפחה במגדל דוד מוזיאון ירושלים החדש: המדריכים שלנו ישמחו לקחת אתכם לסיבוב קצר בגלריות המרתקות של המוזיאון.

סיור עששיות: עם רדת החושך נצא לסיורי עששיות מיוחדים על חומות המצודה, ונגלה את הסודות הנסתרים ואת הפינות הקסומות של מגדל דוד. נעליים נוחות מומלצות!

שפת חלום – מפגש כתיבה לילדים ולילדות: למי שאוהב לחלום, למי שאוהב להמציא, למי שיש לו הרבה מילים, למי שרוצה לנסות!
מוזמנים/ות לסדנת כתיבה בהשראת זכרונות וחלומות. בסדנה ננסה לעורר את המילים והדמיון, ונכתוב סיפורים וחלומות מסוג חדש. הסדנא מיועדת לבני 9 עד 13, אין צורך בניסיון קודם.

אינדילילה: אינדי ילד – רוקנרול לכל המשפחה. המופע האהוב מגיע לחלום ליל קיץ במגדל דוד, עם הפקה לילית ומקפיצה, בתוספת שירי ערש בביצוע מיוחד. תתכוננו לקום לרקוד… כי מרדים זה כנראה לא יהיה!

החיזיון הלילי: נסיים בצפייה בחיזיון האור קולי שיוקרן על חומות המצודה. החיזיון מספר את סיפורה של ירושלים על פני התקופות השונות, באמצעות הקרנות וסאונד יוצאי דופן. 

הכניסה לילדים חינם! הפעילות מיועדת לילדים בני 14-5. הכניסה לילדים בליווי הורה מלווה בלבד.

יש להירשם מראש | כרטיס הכניסה מקנה כניסה חופשית לכל הפעילויות | הכניסה לכל פעילות על בסיס מקום פנוי.

ניתן לבטל כרטיסים שנרכשו באתר בתוך 14 ימים מביצוע העסקה ובתנאי שהביטול לא ייעשה פחות מ-7 ימי עסקים ממועד הפעילות. ביטול כרטיסים יתקבל בכתב בלבד במייל [email protected] | הפעילות מותנית במינימום נרשמים. מגדל דוד שומר לעצמו את הזכות לבטל את הפעילות מכל סיבה שהיא בהתראה של לכל הפחות יומיים מראש, תוך הצעת מועד ו/או מוצר חלופי