מעבר לתוכן מרכזי
מגדל דוד

החיזיון הלילי - VIP

מוזמנים לשדרג את הצפייה במופעי הלילה בחוויית ה-VIP החדשה במגדל דוד וליהנות משלל פינוקים

*מופעי לילה VIP אינם מתקיימים כרגע*

חוגגים אירוע מיוחד? מארחים אורח חשוב? רוצים להפתיע בדרך מקורית? מוזמנים לשדרג את הצפייה במופעי הלילה בחוויית ה-VIP החדשה שלנו! עם חווית ה-VIP תוכלו ליהנות משלל פינוקים – ליווי צמוד לכם ולאורחים שלכם מרגע הכניסה, כניסה לחצר המצודה ללא עמידה בתור, כיסאות שמורים במיקום הטוב ביותר על מרפסת גבוהה עם נקודת צפייה מושלמת, מתנה ממותגת למזכרת וכוס יין.

בכל ערב, עם השקיעה, מאחורי שערי המצודה המפוארים, מצודת העיר ההיסטורית מתעוררת לחיים: החומות העתיקות משמשות תפאורה למופע לילה שכולו חגיגה של צבעים וצלילים. בין השרידים הארכיאולוגיים נוצר מפגש חד פעמי עם תרבויות, דתות, מלכים ומלכות, צבאות, אימפריות ומיתוסים של ירושלים העתיקה – כזה דבר עוד לא ראיתם!

מופע החיזיון הלילי

כיצד מספרים סיפור בן אלפי שנים, רצוף באירועים שעיצבו את ההיסטוריה של ירושלים?

בואו לראות, לשמוע ולחוות בחיזיון אור־קולי חדשני, המוקרן על חומת מצודת מגדל דוד, בין שביליה הנסתרים ושרידיה העתיקים. דמויות מוחשיות, סאונד מקורי ותסריט קצבי חוברים לחוויה יוצאת דופן, המאפשרת לצופים לצאת למסע היסטורי בן אלפי שנים. באמצעות מערכת מקרן לייזר חדשנית עולות דמויות וירטואליות של מלכים שקמו ונפלו, מבנים מקודשים שנבנו על אדמתה של העיר, צבאות שלחמו למענה, וכן תרבויות, דתות ומיתוסים שצמחו מתוכה.

מוזמנים להתרגש מסיפוריה המרתקים והייחודיים של ירושלים, שמתעוררים לחיים על רקע תפאורת העיר העתיקה. החיזיון מוקרן בשפה בין־לאומית של סאונד ומראות, ומתאים לכל אחד ואחת, בכל גיל, מכל דת ומכל לאום.

החיזיון הלילי מונגש על-ידי תיאור קולי עבור אנשים עם עיוורון ולקויות ראייה.

  • בשל אופי המופע ותנאי המקום לא תתאפשר כניסה למאחרים. יש לקחת בחשבון עומסי תנועה וחנייה המאפיינים את סביבת העיר העתיקה ולתכנן את ההגעה בהתאם.
  • אין לצלם עם פלאש במהלך המופע.

מחיר כרטיס: 160 ₪ לאדם | כולל מתנה ממותגת למזכרת* וכוס יין (מספר הכרטיסים מוגבל)

מחירים מיוחדים לקבוצות ולמארגני תיירות. להזמנות [email protected]

*בחודשי החורף יחולקו שמיכות ממותגות ובחודשי הקיץ יחולקו תיקי בד ממותגים | מגדל דוד מוזיאון ירושלים שומר לעצמו את הזכות לשנות את המתנה מעת לעת.

קרדיט צילום: ריקי רחמן

ניתן לבטל כרטיסים שנרכשו באתר בתוך 14 ימים מביצוע העסקה ובתנאי שהביטול לא ייעשה פחות מ-7 ימי עסקים ממועד הפעילות. ביטול כרטיסים יתקבל בכתב בלבד במייל [email protected]

שדרגו את הביקור בירושלים