מעבר לתוכן מרכזי
מופעי הלילה במגדל דוד

מופעי הלילה

מופעי הלילה במגדל דוד – מסע ירושלמי במנהרת הזמן

על רקע הלילה הירושלמי הקסום, וכשחומת מצודת דוד ושרידיה משמשים כתפאורה, מוקרנים המיצגים האור־קוליים, ומובילים את הצופים למחוזות היסטוריים מרתקים.
מופעי הלילה יוצרים חוויה רב-חושית שמחברת בין עבר, הווה ועתיד, ומעירה לחיים את סיפורי ירושלים. ההקרנה נעשית באמצעות טכנולוגיות מתקדמות של וידאו, סאונד ותאורה, ויוצרת דימויי ענק מוחשיים ועוצרי נשימה. המיצגים מוגשים בשפה בין־לאומית, באמצעים ויזואליים ומוזיקליים, ומתאימים לכל אחד ואחת, בכל גיל, מכל לאום ומכל דת. המופעים מיועדים לכולם – לישראלים ולתיירים, למשפחות, לדוברי כל השפות – ולכל אוהבי ירושלים.

מופע החיזיון הלילי – סיפוריה ופניה הרבים של ירושלים נשזרים בתוך מיצג מולטי־מדיה עוצמתי ורב-חושי. המופע האור־קולי מוביל את הצופים אחורה בזמן למחוזות היסטוריים ולאירועים משמעותיים, שעיצבו את פניה של העיר.

מופע המלך דוד – סיפור חייו של הנער דוד, שהפך למלך ולמנהיג רב השפעה לדורי־דורות, מתעורר לחיים ומוקרן על חומת מצודת דוד ובין שרידי התקופות השונות. במעין סגירת מעגל מוקרן סיפורו על אבני ירושלים, העיר שהקים ובנה לפני אלפי שנים.

מופעי הלילה VIP – חוגגים אירוע מיוחד? מארחים אורח חשוב? מחפשים להפתיע בדרך מקורית? מוזמנים לשדרג את הצפייה במופעי הלילה בחוויית ה-VIP החדשה למופע המלך דוד ולמופע החיזיון הלילי במגדל דוד. בואו ליהנות משלל פינוקים – ליווי צמוד לכם ולאורחים שלכם מרגע הכניסה, כניסה לחצר המצודה ללא עמידה בתור, כיסאות שמורים במיקום הטוב ביותר על מרפסת גבוהה עם נקודת צפייה מושלמת, שמיכה ממותגת למזכרת וכוס יין.

חברי מועדון? להסבר על אופן מימוש ההטבה באתר – לחצו כאן

מופעי הלילה במגדל דוד

החיזיון הלילי

האבנים העתיקות של מצודת מגדל דוד מתעוררות לחיים, מקבלות אור, צבע ומוזיקה, ומספרות את סיפורה של ירושלים

מגדל דוד

החיזיון הלילי – VIP

מוזמנים לשדרג את הצפייה במופעי הלילה בחוויית ה-VIP החדשה במגדל דוד וליהנות משלל פינוקים

מופע המלך דוד

מופע אור-קולי חדשני ומרתק על סיפורו של דוד המלך השזור בהיסטוריה של ירושלים

חזיון לילה מגדל דוד

מופע המלך דוד – VIP

חוגגים אירוע מיוחד? מארחים אורח חשוב? מחפשים להפתיע בדרך מקורית? אתם מוזמנים לשדרג את הצפייה במופעי הלילה בחוויית ה-VIP החדשה במגדל דוד וליהנות משלל פינוקים